ALU Профил 1 метар

175мкд
Вклучено ДДВ: 27мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • Алуминиумски профил за ЛЕД лента
  • Голем избор на дизајни и форми
  • Должина: 1m


Веб страната користи cookies.