LED Панел 6W

191мкд
Без ДДВ: 34мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • LED Панел  
  • 1 години гаранција  
  • Моќност: 6W  
  • Форма: круг/коцка  
  • Монтажа: Надграден  
  • Боја на светлина: 3000K (топло бела) / 6000К (ладно бела)
Веб страната користи cookies.