LED Неонка 120cm

136мкд
Без ДДВ: 24мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • LED Неонка 
  • Должина: 120cm 
  • Моќност: 18W 
  • Напон: 220V 
  • Боја: 4000K (бела) и 6000К (ладно бела) 
  • Не се потребни пригушница и стартер
Веб страната користи cookies.