LED Лента COB 14W/m 12V

169мкд
Без ДДВ: 30мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • ЛЕД Лента со јачина од 14W на метар.
  • Идеална за кујни, плафонско амбиентално светло итн.
  • Без точки континуирано светење
  • Волатажа: 12V DC
  • Боја: 4000K (Бела) и 6000К (Ладно Бела)
  • Заштита: IP22

Веб страната користи cookies.