LED Лента COB 10W/m 24V

254мкд
Без ДДВ: 46мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • ЛЕД Лента со јачина од 10W на метар.
  • Идеална за кујни, плафонско амбиентално светло итн.
  • Без точки континуирано светење
  • Волатажа: 24V DC
  • Боја: 4000K (Бела)  и 6000К (Ладно Бела)
  • Заштита: IP22
Веб страната користи cookies.