LED Лента 8W/m SMD3528

93мкд
Без ДДВ: 17мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • ЛЕД Лента со јачина од 8W на метар. 
  • Идеална за кујни, плафонско амбиентално светло итн. 
  • Волатажа: 12V DC 
  • Боја: 3000K (Топло Бела), 4000К (Бела)  и 6000К (Ладно Бела) 
  • Заштита: IP22
Веб страната користи cookies.